تبلیغات
عصر کلیک | با یک کلیک تجارت خود را شکوفا کنید - معرفی کانال آموزش خوشنویس و طراحی امضا

معرفی کانال آموزش خوشنویس و طراحی امضا

آموزش خوشنویس و طراحی امضا


دنیای دیجیتال نقش مهمی در زندگی ما دارد و امروزه بیشتر از پیش نامه هایمان را با ایمیل می‌فرستیم و بیشتر فرم ها را اینترنتی پر میکنیم ولی در این میان نمیتوانیم کاغذ و قلم را که بخش جدایی ناپذیری از زندگی مان هستند را فراموش کنیم.

هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید و به قصد کاری به بیرون از خانه می روید چیزی که بیشتر می بینید و شاید کم به آن توجه می کنید تابلوها و نوشته های مختلفی است که همه جا وجود دارند از علائم و نوشته های تابلو ها گرفته تا تبلیغات های گوشه و کنار خیابان همه و همه این ها شامل نوشته هایی با خطوط مختلف هستند. کافیست یک لحظه چشمانتان را ببندید و تمام این نوشته ها رو با خط خودتان تصور کنید آیا از خط خود راضی هستید؟

میدانید که داشتن خطی خوش بیش از پیش امتیاز ویژه ای در بین مردم محسوب میشود که علاوه بر تقویت اعتماد بنفس، مقبولیت و محبوبیت بیشتری برای فرد خوش خط به ارمغان می آورد اما تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که خوشنویسی چه تاثیری در زندگی خود شما دارد و یا در موقعیتی قرار گرفته اید که نیاز به ایجاد تاثیر گذاری بیشتری در نوشته خود داشته باشید و یا با خود بگویید " ای کاش من هم مثل فُلان کس خطی خوش داشتم..." اگر حتی یکی از موقعیت های بالا را تجربه کرده باشید میدانید که داشتن خطی خوش بیش از پیش امتیاز ویژه ای در بین مردم محسوب میشود که علاوه بر تقویت اعتماد بنفس، مقبولیت و محبوبیت بیشتری برای فرد دارای خط خوش به ارمغان می آورد.

بجز خوش خط نویسی با خودکار و قلم نی که همیشه مورد توجه هنرمندان و هنردوستان بوده، امضائی زیبا و خاص به انسان احساس غرور و اعتماد بنفس می دهد و باعث میشود که حس اهمیت درونی در شخص افزایش یافته و بتواند شخصیت خود را در قالب طرح امضائی خاص بروز دهد. این مولفه به همراه نحوه زیبا نویسی، ما را به سمت و سوی ارتقاء مهارت هایمان سوق میدهد.

اگر دست خط خود را دوست ندارید و میخواهید آنرا بهتر و زیبا  تر کنید و در ذهنتان به دنبال طرح امضا با ساختاری زیبا و ماندگار برای خود هستید، آموزشگاه مجازی (خط و قلم) و کانال تلگرام آموزش خوشنویسی  جایی است که شما را در راه رسیدن به خطی خوش و یافتن طرح امضائی خاص یاری می کند.

اگر فرصت آموزش خط به صورت حضوری را ندارید اصلا نگران نباشید! آموزه های مجازی خط و قلم برای شما آماده شده تا بتوانید بطور آنلاین از آن بهره ببرید. آموزشگاه مجازی خط و قلم یکی از مراکزی است که دست شما را تا پایان راه خوش خط شدن رها نخواهد کرد

راه و روش رسیدن به خطی خوش و امضائی خاص از متخصصان خط و قلم، تمرین و تکرار از شما![ جمعه 7 اردیبهشت 1397 ] [ 12:27 ق.ظ ] [ بک لینک سنتر ]